Přihláška na Bělá Market "Den dětí"

"V souladu s přírodou"

Přihlášky přijímáme do 22.května 2022. Přihlášku vám potvrdíme e-mailem nebo telefonicky. 

Na Bělá Marketu mají místo originální ručně vyráběné výrobky, skvělé poctivé služby a vynikající jídlo, prostě vše tvořené SRDCEM. Jsou též vítaní Ti, kteří se chtějí podělit se svým uměním prostřednictvím workshopu nebo ukázkou vzniku výrobku.

Název: Bělá Market "Den dětí"

Kdy: 4.6.2022 (sobota)

Čas: 14:00-19:00 (prosím, buďte připraveni na svém místě již v 13:30)

Kde: Zámek 1, Bělá pod Bezdězem 294 21

Místo: Stánky s výrobky budou umístěny venku na nádvoří zámku. Podle počasí budou dílničky uvnitř Informačního centra nebo na nádvoří. 

Propagace Vaší značky na facebooku a instagramu.

Vystavovatele vybíráme dle svých preferencí, ale určitě za podmínek fair play. Pro výběr používáme Vaše fotografie a text o sobě, který vložíte ve formuláři níže. V případě zájmu propagace na Facebooku a Instagramu budou fotografie a text použity. Velikost jedné fotografie je max. 4 MB. Povinná je jedna fotografie. Prosíme o psaní textu v 3. osobě, jako bychom to psali mi o Vás. ;-)

Cena za místo pro vystavovatele je dobrovolná. Pokud se rozhodnete zaplatit, tak až těsně před skončením akce, kdy uvidíte zda se Vám akce líbila.

Prosíme o přivezení vlastního mobiliáře (stánku, stolů a židlí). Stánek můžete mít označený. Pokud je potřeba, je možnost zapůjčení stolů a židlí. Včas si to s námi vykomunikujte.  ;-)

Online formulář pro vystavovatele:

Poplatek dobrovolný, pokud budete chtít platit, tak až ke konci akce.

Zámek 1, Bělá pod Bezdězem, 294 21

+420 737 240 441

belamarket@email.cz

www.facebook.com/belamarket